Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Підсумки обласних олімпіад від Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси

Ось і закінчився марафон обласних предметних Олімпіад, який для учнів міста Черкаси організували та провели працівники Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси.

Загалом відбулося 18 олімпіад.

У ІІІ турі Всеукраїнських учнівських Олімпіад взяли участь 180 учнів шкіл міста. Деякі з них були учасниками двох і навіть трьох Олімпіад.

Загалом учні міста посіли 106 призових місць, з них:

І місце – 27 учасників

ІІ місце – 34 учасників

ІІІ місце – 45 учасників

Бажаємо переможцям достойно представити нашу область на Всеукраїнському етапі!

Велику щиру вдячність висловлюємо директору та адміністрації Черкаський НВК №34 Козій Валентині Володимирівні, Безпоясному Богдану Степановичу, Ляшенко Ользі Михайлівні, Андросовій Вікторії Олександрівні, Буркацькому Ігору Анатолійовичу за надані приміщення, допомогу в організації та технічну підтримку.

Завдяки вам черкаські школярі мали змогу виконувати всі завдання Олімпіади в теплому і комфортному сховищі, не відволікаючись на численні повітряні тривоги. Успіх черкаських дітей, це і ваша заслуга!

#ЦПРППЧеркаси#освітаЧеркас

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!