Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Конкурс “Роде мій красний, роде мій прекрасний”. “Без роду нема народу”

20 лютого 2024 року. “Роде мій красний, роде мій прекрасний”. “Без роду нема народу”. Чим сильніший рід, тим сильніші ми всі разом – народ. Пам’ять про свій родовід – це важливий момент у збереженні національних і моральних традицій. Тому потрібно оживити і відродити в душі та пам’яті животворне коріння звичаїв нашого народу, донести до кожного учня розуміння, що ми не просто українці, ми – нація. Команди учнів 7-Б та 7-В класів змагалися у конкурсі на знання родинних традицій, родинних оберегів, історії козацтва, приказок, прислів’їв про сім’ю та родину, знання колискових пісень, українських танців. Віримо, що нашому українському роду не буде переводу. Свято підготували і провели: бібліотекар Ганенко Г.М.,класні керівники Перерва О.Ю., Санжарівська О.О.

Більше фото тут

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!