Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Стажування учнівської молоді Черкас в органах місцевого самоврядування

Триває освітній проєкт стажування учнівської молоді Черкас в органах місцевого самоврядування. Сьогодні Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко провів день з 10 учнями-фіналістами, які стажувалися в структурних підрозділах міської ради.

Це – учениці 9-ої гімназії Аделіна Адомська та Поліна Демиденко, Марія Гебер з 18-ої школи, Артур Кондратенко та Поліна Клімова із школи №24, Анастасія Йосипенко та Артем Васильківський з 34-ої школи, Руслан Яловенко, Аліна Мазуренко зі школи №28 та Олексій Бобін з 17-ої школи.

Спочатку школярі поспілкувалися з Анатолієм Бондаренком, профільною заступницею Анастасією Чубіною та керівництвом департаменту освіти та гуманітарної політики.

Далі разом з міським головою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України.

На оперативній нараді з керівниками департаментів, управлінь, структурних підрозділів та комунальних підприємств дізналися про стан справ у місті, обговорили нагальні питання. Стажери активно задавали питання та висловлювали свої пропозиції.

“Школярів цікавили питання з абсолютно усіх галузей міського життя! Саме з такої небайдужості зароджується бажання працювати для свого міста, своєї країни! Незважаючи на тяжкі часи, які нині переживає Україна, поспілкувавшись з молоддю, я ще раз пересвідчився – у нас є майбутнє!”, – прокоментував Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Після наради учні ознайомилися з роботою КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”, де стажери побачили, як працює теплопостачання міста. Пізніше відвідали одну з міських лікарень, на модернізацію якої спрямовують кошти з бюджету територіальної громади.

“Невдовзі школярі представлять власні проєкти розвитку галузі, в якій стажувалися. Далі комісія обере пʼять переможців, які поїдуть переймати управлінський досвід у Німеччині”, – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, усього участь у стажуванні у департаментах Черкаської міської ради взяло понад 200 учнів з різних черкаських шкіл.

Анатолій БондаренкоАнастасія ЧубінаДепартамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської радиКПТМ “Черкаситеплокомуненерго”

Відео тут

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!