Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

У відносно спокійних районах діти можуть періодично перебувати в укриттях, а дехто з учнів вимушені були евакуюватися від ворожої російської агресії за кордон, Міністерство освіти і науки України рекомендувало розпочати навчання у дистанційному форматі та підготувало для цього певні інструменти, на яких наразі акцентуємо увагу педагогічних працівників області:

1. У співпраці МОН України з компанією Google Україна створено Всеукраїнський онлайн-розклад для організації дистанційного навчання школярів в умовах війни,скористатись яким можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

Розклад розроблено для учнів 1–11 класів згідно з календарно-тематичним плануванням, він працює на основі Google-календаря, до якого матимуть доступ усі охочі.

2. Для опрацювання кожної навчальної теми запропоновано відповідні матеріали Всеукраїнської школи онлайн (відеоуроки, конспекти, тестові завдання). Для зручності навчання у складних воєнних умовах у мобільному застосунку Всеукраїнської школи онлайн (#ВсеукраїнськаШколаОнлайн) функціонує кабінет учителя, який створений для підтримання дистанційного зв’язку з учнями.

3.  Крім цього, 14 березня 2022 року стартує освітній проєкт МОН України «Навчання без меж»,  який надає можливість школярам переглядати трансляції телеуроків на телеканалах Суспільне, Піксель, Плюсплюс і на платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ. Розклад цих занять буде оприлюднено на телеканалах  ПЛЮСПЛЮС, «Піксель», регіональних телеканалах Суспільне мовлення, а також на платформах онлайн-телебачення:

MEGOGO  https://megogo.net/ua,

Kyivstar ТБ https://tv.kyivstar.ua/ua/,

1+1 video https://1plus1.video/

SWEET.TV https://sweet.tv/.

4. Для планування щоденних зустрічей учнів з класним керівником з метою взаємопідтримки та обговорення загальних питань  МОН України рекомендує використовувати відеоінструкції та інфографіки, які містять рекомендації та практичні поради для батьків від Світлани Ройз; доступ за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/psihologichna-turbota-vid-svitlani-rojz

5. Для більш ефективного здійснення  навчання учнів за дистанційною формою рекомендуємо використати відеозаписи розміщеної на сайті КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» «Дистанційної школи для учнів» за посиланням:  https://bit.ly/3KY4dPR

«Дистанційна школа для учнів» містить 10-ти або 15-хвилинні навчальні відеопояснення нового матеріалу уроків з усіх основних навчальних предметів для 2-11 класів, які школярі можуть переглядати у зручний для себе час стільки разів, скільки їм потрібно для засвоєння нової теми.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!