Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

СФЕРИ ОБДАРОВАНОСТІ ДІТЕЙ

СИСТЕМА РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

ФОРМИ ТА МЕТОДИ РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Вітаємо призерів олімпіади з історії

ПІП учня/учениціКласПІП учителя/ учителькиМісце
Чеберяк Вікторія Денисівна9Мухова Наталія ВікторівнаIII
Чеберяк Валерія Денисівна10Мухова Наталія ВікторівнаIII
Милокост Вероніка Олександрівна11Мухова Наталія ВікторівнаIII

Вітаємо переможців ІІ етапу міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ПІП учня/учениціКласПІП учителя/ учителькиМісце
Займак Валерія Миколаївна6-ВТаран Ростислав ВалерійовичIII
Коврах Поліна Дмитрівна8-АБойко Світлана ВолодимирівнаІІІ
Йосипенко Анастасія Анатоліївна10-АРоманчук Леся АнатоліївнаІІ

ВІТАЄМО ЮНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ МАН, ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

2022/2023 навчальний рік

Визначені переможці І (міського)  та ІІ (обласного) етапів

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Дудкова Аліна ВіталіївнаІІІ11 – Апереможець І-го (міського) етапу МАН із екологіїСвояк Марія Іванівна
2Дудкова Аліна ВіталіївнаІІІ11 – Апереможець ІІ-го (обласного) етапу МАН із екологіїСвояк Марія Іванівна

Визначені переможці ІІ  (міського)  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів учнівської творчості

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Рожківський Антон АндрійовичІІ11 – Аолімпіада з трудового навчанняВітько Петро Миколайович
2Дудкова Аліна ВіталіївнаІІ11 – Аолімпіада з екологіїСанжарівська Ольга Олексіївна
3Милокост Вероніка ОлександрівнаІІІ10 – Аолімпіада з історіїМухова Наталія Вікторівна
4Милокост Вероніка ОлександрівнаІІІ10 – Аолімпіада з української мови і літературиРоманчук Леся Анатоліївна
5Чеберяк Валерія ДенисівнаІІІ9-Аолімпіада з німецької мовиЗаєць Ірина Петрівна

Визначені переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів учнівської творчості

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Чеберяк Вікторія ДенисівнаІІ8 – Апереможець Міжнародного конкурсу Holodomor Research and Education Centre. Номінація “Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів середньої освіти”, підномінація “Кращі роботи учнів 5-8 класів”. Диплом 2 ступеня, винагорода 3 тисячі гривень на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльностіМухова Наталія Вікторівна
2Чеберяк Валерія ДенисівнаІІ9 – А
3Панченко Аліна Сергіївна5 – Впереможець у мистецькому конкурсі “Open dance”Станько Галина Петрівна
  4Ворона Ольга Віталіївна5-Гпереможець у Міжнародному конкурсі талантів ЄвроЗима у категорії інструментального жанру (бандура)викладач позашкілля
5Кулик Лаврентій СергійовичІ8-Впереможець у Міжнародних змаганнях з дзюдо у Варшаві (2022 р.)тренер позашкілля
4Козачок Каріна Олегівнакатегорія: 38 – Апереможець у Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Українська весна” (“Незламна країна”, відеоролики, від ГО “Динаміка успіху” Благодійного фонду “Українська формула добра”Кобзар Олександр Володимирович
  5Варламова Юлія ІванівнаДиплом лауреата l ступеня1-Алауреат дистанційного Всеукраїнського конкурсу творчих людей “ProКреатив” за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України! За створення прозового твору “Родинне гніздо” у номінації “Авторська проза. Есе”Варламова Наталія Анатоліївна
  6Варламова Юлія ІванівнаДиплом лауреата l ступеня1-Алауреат Всеукраїнськоого дистанційного конкурсу авторської прози та поезії “ЯwriteR” за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України за створення поетичних творівВарламова Наталія Анатоліївна
7Варламова Юлія Іванівналауреат1-Алауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе “Війна за СВІЙ шлях”Варламова Наталія Анатоліївна
8Безсонова Єлизавета Андріївналауреат10-ББойко Світлана Володимирівна
9Милокост Вероніка Олександрівналауреат10-АРоманчук Леся Анатоліївна
10Варламова Юлія Іванівнаперемо-жець1-Апереможець Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу “Стежками Каменяра”Варламова Наталія Анатоліївна
11Томенка Ілля Олександровичперемо-жець11-А
12Варламова Юлія ІванівнаІ1-Апереможець у Всеукраїнському фестивалі та змаганнях із сучасних танців –учнениця класу (змішана вікова категорія Формейшн)Колодєєва Марина Олексіївна

Про підсумки роботи зі здібними та обдарованими учнями

 за 2021/2022 навчальний рік

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, конкурси учнівської творчості

          Протягом 2021/2022  навчального року  учні НВК брали участь у ІІ (міському)  та ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, у всіх конкурсах, організованих департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, де отримали  призові місця та відзнаки за участь.

Визначені переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу МАН

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Дудкова Аліна ВіталіївнаІІ10Секція екологія “Моніторинг питання роздільного збирання сміття громадами  Черкащини”Свояк Марія Іванівна

Визначені переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів учнівської творчості

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Євдокимов Назар ВолодимировичІІІ11олімпіада з трудового навчанняВітько Петро Миколайович

Визначені переможці ІІ (міського) етапу конкурсу МАН

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Дудкова Аліна ВіталіївнаІІІ10Секція екологія “Моніторинг питання роздільного збирання сміття громадами  Черкащини”Свояк Марія Іванівна

Визначені переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів учнівської творчості

№ з/пПрізвище, ім’я по батькові учняМісцеКласНазва предмета чи конкурсуВчитель, який підготував
1Євдокимов Назар ВолодимировичІ11олімпіада з трудового навчанняВітько Петро Миколайович
2Котляр Олексій ОлександровичІІ9олімпіада з історії УкраїниВерба Катерина Іванівна
3Чулкова Яна АндріївнаІІІ11олімпіада з екологіїСанжарівська Ольга Олексіївна
4Микитченко Мар’яна ВолодимирівнаІІІ11олімпіада з обслуговуючої праціКириченко Наталія Василівна

Підсумки роботи зі здібними та обдарованими учнями

за 2020/2021 навчальний рік

 

Визначені переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу МАН

з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня

Місце

Клас

Назва предмета чи конкурсу

Вчитель, який підготував

1

Дудкова Аліна Віталіївна

ІІ

9

Секція екологія “Раціональне поводження з твердими побутовими відходами в місті  Черкаси”

Свояк Марія Іванівна

 

Визначені переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів учнівської творчості

 

з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня

Місце

Клас

Назва предмета чи конкурсу

Вчитель, який підготував

1

Котляр Олексій Олександрович

І

8

олімпіада з

географії

Дядюшенко Світлана Петрівна

2

Чулкова Яна Андріївна

ІІ

10

олімпіада з

екології

Санжарівська Ольга Олексіївна

3

Котляр Олексій Олександрович

ІІІ

8

олімпіада з

біології

Санжарівська Ольга Олексіївна

4

Автаєва Поліна

ІІІ

4

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Іщенко Наталія Петрівна

5

Небесний Віктор Олександрович

ІІІ

5

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Бойко Світлана Володимирівна

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!