Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

3 грудня українському мандрівному філософу, видатному поетові, педагогу Григорію Савичу Сковороді виповнилося 300 років від дня народження. Учні 9-А, 9-Б, 10-А класу підготувалися до цього свята. Підготували презентацію з нагоди святкування річниці, провели онлайн вікторину знавців творчості письменника, усний журнал , декламували вірші. Також підготували найвідоміші афоризми Григорія Сковороди. Багатство духовне, моральне, а не матеріальне, жага до знань, пізнання нового міститься в афоризмах Г.Сковороди.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!