Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Квест “Світ ловив мене, та не спіймав” до 300-річчя Г.Сковороди

2022 – рік відзначення 300-річчя ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника – Григорія Савича Сковороди. Варламова Н.А., учитель української мови та літератури, провела в 8-Б, 9-В та 11-А урок-квест “Світ ломив мене, та не спіймав”. Учні дізналися багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини.
Здобувачі освіти глибоко переконалися, що велич Григорія Савовича Сковороди полягає в тому, що такі, як він, допомагали народу лишатися нацією з великою культурою та історією. Він дав нам урок рідкісного, незвичайного життя. Урок того, як можна бути вільним серед неволі і святим серед пекла.
На закріплення отриманих знань учням було запропоновано роботу з одним із видів креалізованого тексту, а саме – створення літературного дудла про життєпис та творчість Г.Сковороди.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!