Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Квест “Світ ловив мене, та не спіймав” до 300-річчя Г.Сковороди

2022 – рік відзначення 300-річчя ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника – Григорія Савича Сковороди. Варламова Н.А., учитель української мови та літератури, провела в 8-Б, 9-В та 11-А урок-квест “Світ ломив мене, та не спіймав”. Учні дізналися багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини.
Здобувачі освіти глибоко переконалися, що велич Григорія Савовича Сковороди полягає в тому, що такі, як він, допомагали народу лишатися нацією з великою культурою та історією. Він дав нам урок рідкісного, незвичайного життя. Урок того, як можна бути вільним серед неволі і святим серед пекла.
На закріплення отриманих знань учням було запропоновано роботу з одним із видів креалізованого тексту, а саме – створення літературного дудла про життєпис та творчість Г.Сковороди.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!