Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Відеоекскурсія до Національного Музею Голодомору

До дня пам‘яті жертв Голодомору, в п‘ятих класах були організовані, кафедрою історії, відео-екскурсії до Національного Музею Голодомору.
Відеоекскурсія складається з двох частин.
В першій частині діти мали можливість віртуально побувати в Музеї Голодомору, в якій використовуються елементи пісочної анімації – це дозволяє дізнатися більш детально про події які пережили українці. Під час екскурсії діти побачили експозиції та унікальні експонати, почули спогади Голодомору від свідків та ознайомилися з подіями 1932-33 років. Саме візуалізація є найкращим методом донесення інформації для молодшого покоління.
Відеоекскурсія з використанням пісочної анімації – це полегшення ознайомлення з темою та не травмування дитячої аудиторії.
В другій частині діти спілкувалися з екскурсоводом, активно долучившись до обговорення данної теми.
В нинішніх умовах – це можливість віртуально побувати в Музеї Голодомору та ознайомитися з подіями 1932-33 років.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!