Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Зустріч з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Черкаській області.

Сьогодні, 15 травня 2023 року, здобувачам освіти 8-Б класу #НВК34 було проведено зустріч з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Черкаській області.

Профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, зосереджена увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, усі отримали корисну інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!