Учень 8-В класу Кулик Лаврентій зайняв 1 місце у відкритому турнірі з бородьби дзюдо “Зірочки Татамі”. Змагання відбулися 13 травня у м. Корсунь-Шевченківський. Бажаємо також браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій!
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб