Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Засідання творчої групи вчителів фізичної культури міста

02 листопада 2022 року творча група вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста зустрілась за круглим столом у Черкаському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34». У ході зустрічі обговорили питання щодо нових підходів до проведення уроків фізичної культури в 5 класах НУШ та як зробити сучасний урок фізичної культури цікавим, динамічним, оздоровчим, емоційно насиченим, компетентнісно зорієнтованим. 
Вирішили з метою методичної підтримки вчителів фізичної культури підготувати посібник із добіркою рухливих ігор та низку майстер-класів із варіативних модулів навчальних програм різних рівнів освіти.
Дякуємо директору Валентині Козій та заступнику директора з НВР Вікторії Андросовій НВК №34 за можливість провести зустріч у режимі «живого» спілкування

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!