Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Вітаємо тренера Мельника А.О. та команду

Черкаських каратистів, переможців XX ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2023 з годзю-рю карате, що відбувся 14-17.09.2023 в Бельгії м.Льєж , урочисто нагородили подяками начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця.

На турнірі всесвітнього рівня, за переможні місця змагалися 15 країн та близько 1000 спортсменів, найкращих представників з годзю-рю карате.

Така кількість спортсменів вихованцям СК “BUDOKAN” під керівництвом тренера Мельник А.О, не завадила вибороти низку нагород та неодноразово підняти переможний синьо-жовтий прапор на п’єдесталі пошани.

🙌Наша команда щиро вдячна за спортивний розвиток та підтримку підростаючого покоління.

Дякуємо за щирі слова, мотивацію та гордість за наші досягнення.

Кожному військовому велика подяка за можливість тренуватися та представляти свою країну!

🇺🇦З Україною в серці ми вперто йдемо до переможних вершин на спортивній арені.

Вручення подяк та грамот проводили: Шамрай Олександр Григорович заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації та Солодкий Іван Володимирович начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДАТРК “Ільдана”. ЧеркасиЧеркаська обласна державна адміністрація

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!