Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Участь у Всеукраїнському дебатному турнірі “Черкаси-2023”

Сьогодні команда нашого #НВК34 “Puma” у складі учениць 7-А класу Фоменко Дар’ї, Шепель Дар’ї та Коваленко Анни на чолі з педагогом-організатором Наталією Боровик взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі “Черкаси-2023”, який проходив у Черкаській СШ №17. Дівчата вперше змагалися у такій інтелектуальній грі на тему «Штучний інтелект приносить більше шкоди ніж користі для навчання» за форматом Карла Попера у молодшій лізі, але гідно представили наш навчальний заклад, незважаючи на досить досвідчених суперників. За свої старання дівчата отримали сертифікати, як “команда-новачок” та схвальні відгуки від суддівської команди.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!