Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Українські вечорниці

Упродовж грудня у школі відбувалися заходи присвячені циклу різдвяно-новорічних свят. Учні початкової школи разом з батьками провели Українські вечорниці. Усі охочі могли спробувати смачні вереники, пиріжки, печиво, різні смаколики. Учні 3-4 класів  стали учасниками свята у народних костюмах.  Свята пройшли весело та креативно.

Тема: Українські вечорниці

Мета проведення: розширити знання учнів про календарно-обрядові свята України; відтворити обряд проведення вечорниць і показати його красу; прищеплювати інтерес до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу; вдосконалювати мовну культуру учнів; виховувати почуття патріотизму, шанобливе ставлення до історичного минулого.

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!