Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Воїнам, які боронять нашу Україну, приготували новорічний подарунок учні нашої школи. За рахунок коштів, зібраних з проведення зимового благодійного ярмарку та на прохання Черкаської громадської волонтерської організації «Наш батальйон» була придбана бензопила для господарських потреб військових підрозділів зони АТО, в яких несуть службу представники Черкащини.

Також учні школи приготували захисникам нашої держави новорічні листівки з побажаннями здоров’я, миру і добра у Новому році.

21 грудня до школи завітав координатор «Нашого батальйону» Скічко В.П., якому учні – учасники  волонтерського загону передали новорічний подарунок.

Платіж документ

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!