Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Творче заняття з образотворчого мистецтва “Наша планета Земля у 1-Г класі

Всі діти – талановиті. Наша мета – допомогти їм розкрити свої таланти!
18 квітня працівники читального залу Черкаська центральна міська бібліотека для дітей провели творче заняття з малювання “Наша планета Земля” з учнями 1 кл. Черкаський НВК №34, присвячене Дню довкілля та Всесвітньому дню Землі.
Земля – наш спільний дім, який треба берегти та піклуватися про нього. Бібліотекарі провели бесіду про екологічні проблеми нашої планети, про дбайливе ставлення до природи, а розмальовки, присвячені Дню Землі, – це чудовий спосіб навчити учнів піклуватися про нашу планету.
В особливій мистецькій атмосфері наші юні художники-читайлики занурилися у творчий процес.
Діти розфарбували малюнки та розповіли, як зберегти природні ресурси, які нам дає природа. Заняття пройшло цікаво, швидко та продуктивно.
Дякуємо за співпрацю Лариса Чмут

https://www.facebook.com/share/9KoC2SntfYQCXndr/?

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!