Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Білефельд – місто, що залишило безліч вражень

Нещодавно, у складі черкаської делегації, я відвідала місто Білефельд, Німеччина. Протягом чотирьох днів разом з іншими переможцями стажування ми знайомилися з організацією роботи органів місцевого самоврядування, відвідали одну з гімназій міста та університет, завітали у Bethel – центр інклюзивної допомоги. Також поспілкувались із представниками Молодіжної ради Білефельда і представили їм наше рідне місто Черкаси та його молодіжну політику.
Аби описати всі пережиті емоції не вистачить слів! Чудові люди, нові враження і найголовніше – незабутній досвід, який я буду нести в майбутнє.
Дякую за те, що надаєте можливості активній учнівській молоді нашого міста Анастасія Чубіна Bohdan Belov Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас

Більше фото тут

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!