Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста

З метою проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти м. Черкаси вивчення причин, що спонукають учнів до формування шкідливих проявів,  особливості ставлення родин учнів та поінформованість їх щодо вживання учнями шкідливих речовин у термін з 4 лютого 2019 року по 15 лютого 2019 Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради проводиться  моніторингове дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді 8-11 класів. 

 Просимо батьків учнів 8-11 класів НВК № 34 активно долучитися до анкетування, яке можна пройти за посиланням  https://bit.ly/2GpsrEh . Дякуємо за небайдужість до актуального питання превентивної освіти учнів! 

 

 

 

 

 

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!