Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Практичні поради та методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного середовища

Практичні поради та методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного середовища отримала спільнота асистентів учителів 5-11 інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти міста на методичному дайджесті, проведеному КУ «ЦПРПП» ЧМР #ЦПРПП (консультант Любов Дмитренко) на базі Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю № 34 #НВК34.

❗Говорили про ✅пристосування освітнього середовища до потреб дитини, ✅спільне викладання в інклюзивному класі, ✅розподіл обов’язків між партнерами, ✅спільну роботу над розробкою індивідуальної програми розвитку дитини, ✅важливість спостереження за дитиною з ООП, ✅взаємини з батьками, ✅планування роботи та ведення документації.

✔️У рубриці «Запитуєте – відповідаємо» учасники мали нагоду отримати відповіді на всі поставлені запитання.

❤️Дякуємо адміністрації #НВК34 за можливість провести зустріч та підвищити фахову майстерність фахівців інклюзивного навчання.

Інформація від Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!