Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Практичні поради та методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного середовища

Практичні поради та методичні рекомендації щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного середовища отримала спільнота асистентів учителів 5-11 інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти міста на методичному дайджесті, проведеному КУ «ЦПРПП» ЧМР #ЦПРПП (консультант Любов Дмитренко) на базі Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю № 34 #НВК34.

❗Говорили про ✅пристосування освітнього середовища до потреб дитини, ✅спільне викладання в інклюзивному класі, ✅розподіл обов’язків між партнерами, ✅спільну роботу над розробкою індивідуальної програми розвитку дитини, ✅важливість спостереження за дитиною з ООП, ✅взаємини з батьками, ✅планування роботи та ведення документації.

✔️У рубриці «Запитуєте – відповідаємо» учасники мали нагоду отримати відповіді на всі поставлені запитання.

❤️Дякуємо адміністрації #НВК34 за можливість провести зустріч та підвищити фахову майстерність фахівців інклюзивного навчання.

Інформація від Центру професійного розвитку педагогічних працівників

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!