Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Зустріч професійної спільноти вчителів других класів міста Черкаси

Процес пізнання відбувається не лише самотужки, а й широкому колі однодумців-вчителів. На базі НВК №34 відбулася зустріч професійної спільноти вчителів других класів міста.

Кейс методичних порад для вчителів других класів поповнився новими листами, наказами та рекомендаціями МОНУщодо організації навчального та виховного процесу у 2023/2024 навчальному році. З документами та рекомендаціям вчителів познайомила Валентина Мединська, консультант КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників».

Керівник міської спільноти учителів 2-х класів Світлана Демешева, учителька початкових класів Першої міської гімназії, зосередила увагу присутніх на моральній та психологічній підтримці учнів під час освітнього процесу у воєнний період.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!