Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

ПЕРШІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У РАМКАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

16-18  березня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбулися тренінги для 200-от вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти  м. Черкас  та Черкаського району,  які будуть викладати англійську мову у 1-х класах 2018-2019 навчальних  роках.            Тренери – агенти – змін  разом з учасниками працювали за програмою, розробленою  Британською Радою в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

            Вчителі НВК №34 Голенкова М.О., Приходько Н.М.,Томенко Л.М. під час  проведення  тренінгів визначили новітні  підходи до добору змісту та організації навчального процесу,  як застосовувати ефективні технології навчання мови у комунікативному контексті та навчанню умінь 21 століття. Наступним етапом для вчителів  буде проходження он-лайн курсу на освітній платформі Британської ради видавництва Кембриджского університету та екзаменаційного департаменту Кембриджского університету за підтримки Міністерства освіти  і науки України.

 16 березня 2018 року представники міжнародної освітньої компанії Pearson провели семінар для вчителів англійської мови нашого міста  і познайомили з  новими тенденціями та ефективними засобами у сфері методики викладання англійської. Вчителі дізнались, як перетворити уроки для першачків у захопливу гру з підручниками  Fly High Ukraine, Islands, як BBC відео мотивують до вивчення англійської. Всі учасники  семінару  отримали сертифікати.

 

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!