2022 – рік відзначення 300-річчя ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника – Григорія Савича Сковороди. Варламова Н.А., учитель української мови та літератури, провела в 8-Б, 9-В та 11-А урок-квест “Світ ломив мене, та не спіймав”. Учні дізналися багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини.
Здобувачі освіти глибоко переконалися, що велич Григорія Савовича Сковороди полягає в тому, що такі, як він, допомагали народу лишатися нацією з великою культурою та історією. Він дав нам урок рідкісного, незвичайного життя. Урок того, як можна бути вільним серед неволі і святим серед пекла.
На закріплення отриманих знань учням було запропоновано роботу з одним із видів креалізованого тексту, а саме – створення літературного дудла про життєпис та творчість Г.Сковороди.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/04.12.12-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/04.12.13-870x1024.png)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/04.12.14-1024x768.png)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/04.12.15-870x1024.png)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/04.12.16-870x1024.png)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/05.12.2-1-1024x768.png)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/05.12.1-1024x768.png)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/05.12.png)