Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Конкурс імені Петра Яцика 9 листопада 2018

День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.
Та ми не будемо довго вдаватись в історію, яку й так всі знають. Наразі, ми живемо в історичні часи й маємо як ніколи раніше турбуватись про сьогодення. У тому числі, й про нашу мову.
Як святкують день писемності та мови в Україні?
Щорічно проводять тематичні заходи, читання віршів, літературні вечори. Кожного року по радіо лунає традиційний диктант, у якому можуть взяти участь усі охочі — навіть за межами України.
Також, до Дня писемності та мови проводиться Всеукраїнський конкурс ім. Петра Яцика. Позмагатись у своїх знаннях української мови можуть навіть іноземці!

Конкурс у нашій школі

Конкурс імені Петра Яцика в НВК №34 розпочався з з перегляду передачі «Найвеличніші особистості» .      09 листопада 2018 року відбувся перший (шкільний) етап конкурсу ім.Петра Яцика. В конкурсі взяли участь 520 учасників.

Протягом дня були проведені цікаві заходи:

  • Уроки інформаційної дії у 3-11 класах «Конкурс імені Петра Яцика -традиція, якою пишаються українці» .
  • Виставка наукових досліджень учнів 5-11-х класів «Мова -скарб українського народу».
  • Виставка стіннівок «Мова – душа українського народу».
  • Перегляд фільмів про Петра Яцика по класах.
  •  Висвітлення подій на шкільному сайті.
  •  Закриття конкурсу у вигляді музичної композиції «Українська мова – мова єднання».

 

   

 

 

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!