Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Урок безпеки для учнів 29 школи на базі НВК #34

Друзі! Сьогодні від Благодійного Фонду Nova Ukraine 🇺🇲передано школі два тренувальні манекени Actar 911, які допомагатимуть проводити комплексні практичні заняття з безпеки в цілях набуття учнями життєво-необхідних навиків серцево-легеневої реанімації.
🔲Безпека здобувачів освіти – це наша спільна мета, тому зробили це у вигляді уроку безпеки з практичним відпрацюванням навиків штучного дихання учнями 9 класу нашої школи – Черкаська загальноосвітня школа 29. Відтак на базі найбезпечнішої школи Черкас – Черкаський НВК №34, обмінялися досвідом та навчальними ресурсами на основі партнерства й піклування про безпеку здобувачів освіти.
🔲Варто зазначити, під час таких занять, учнів не лише вивчають правильні техніки реанімації, але й готуються до дій у критичних ситуаціях, коли життя людини може залежати від швидких, впевнених та ефективних кроків.
🔲Нагадаю, штучне дихання є ключовим елементом серцево-легеневої реанімації, яке виконується після кожних тридцяти натискань на грудну клітку. Учні повинні навчитися правильно виконувати два вдихи в рот або ніс постраждалого, чергуючи це з натисканнями на грудну клітку до прибуття екстреної медичної допомоги.
🔲У процесі навчання учні практикували використання бар’єрних пристроїв під час штучного дихання, що на практиці дає можливість уникнути контакту зі слизовими оболонками постраждалого та можливого зараження інфекцією.
❗️Ми щиро дякуємо за допомогу та підтримку БФ Nova Ukrain🇺🇲, адже відпрацювання таких навичок на уроках безпеки допоможе учням відчувати себе більш підготовленими та впевненими у своїх діях, що може врятувати життя.
✅️Водночас Черкаський НВК №34 все більше набуває поступу як безпечна школа в якій не лише створені безпечні умови, а й навчають управляти особистою безпекою.

Більше фото тут

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!