Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаський державний технологічний університет запрошує на онлайн-зустріч

Зважаючи на роботу Черкаського державного технологічного університету в дистанційному режимі, ректор ЧДТУ Олег Григор записав відеозапрошення до спілкування у форматі онлайн-діалогу «ЧДТУ: абітурієнт – університет – студент», що відбудеться у середу, 20 травня, о 14:00 на офіційній сторінці ЧДТУ в Instagram.

Під час нашої зустрічі ми розглянемо питання як вступати до університету, умови навчання, проживання в гуртожитках, особливості навчання, а також із задоволенням відповімо на ваші запитання, –  заохотив до діалогу ректор ЧДТУ Олег Григор.

Відтак, ваші запитання надсилайте на офіційну електронну адресу ЧДТУ: chdtu-cherkasy@ukr.net або на адресу приймальної комісії ЧДТУ pk@chdtu.edu.ua. Ставити запитання також можна у приватних повідомленнях на facebook сторінці Черкаського державного технологічного університету.

Черкаський державний технологічний університет чекає на ваші запитання та на зустріч!

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!