Ми закінчуємо Олімпійський тиждень чудовою грою «Учні проти вчителів». Запекла боротьба точилась на шкільному полі, але все-таки, з рахунком 4:5, перемогла команда вчителів! Наші хлопці показали гідний результат, вони змагались до останнього та не давали противнику відпочити. Молодці! Вітаємо з чудовою грою усіх, хто взяв участь, та дякуємо вболівальникам за гучні оплески та підтримку!
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб