Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Підкасти з української літератури від проєкту «Вчися вухами»

😏Задали на канікули читати стоси книг з української літератури? Маємо крутезну добірку творів у форматі подкастів від проєкту «Вчися вухами», яка полегшить літню підготовку.

🎧До неї увійшло 39 аудіоуроків з тестами з української літератури для учнів 8-11 класів. Їх можна використовувати як під час читання (аби краще розуміти твір та розібрати його), так і для підготовки до заняття під час навчального року: щоб пригадати сюжет твору та характеристики персонажів.

👉Усі аудіоуроки до творів тут:

https://tinyurl.com/yjytxttd

🙌Середня тривалість одного аудіо – 20 хвилин. Слухати можна будь-де та будь-коли, адже аудіоуроки проєкту «Вчися вухами» доступні в онлайн і офлайн форматі, та на подкастинг-платформах: Apple Podcasts, Spotify, NV Podcast та MEGOGO та YouTube.

😍Загалом на сайті ви знайдете понад 400 аудіоурокі для 6–11 класів із всесвітньої та історії України, громадянської освіти, української мови та літератури. Просто слухай і вчися!

👉Більше цікавих добірок на сторінці інстаграму проєкту: https://www.instagram.com/vchysia_vukhamy/


Проєкт «Вчися вухами» реалізовує ГО «Смарт освіта» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID/ENGAGE) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

У 2023 році аудіоуроки створено за підтримки Educo.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!