Перше знайомство з НВК34 батьків майбутніх першокласників розпочалося з безпечного укриття. Батьки мали змогу переконатися, що діти будуть перебувати в повній безпеці під час освітнього процесу, будуть спокійні за своїх діток під час тривог впродовж навчальних днів. Директор закладу Валентина Козій познайомила батьків з закладом освіти, представила перших вчителів, які будуть класними керівниками в 1-х класах. Це Гура Наталія Миколаївна, Майстер Вікторія Володимирівна, Лут Оксана Миколаївна, Гахова Аліна Олександрівна. Перші вчителі провели збори-знайомства з батьками в теплій і дружній атмосфері.
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб