Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

2023-2024 навчальний рік підходить до завершення і НВК#34 на фінішній прямій!

Який же був для нашого закладу освіти цей навчальний рік? Із впевненістю можемо сказати: життя у школі вирувало, било ключем, шаленіло від великої кількості подій, заходів, акцій, квестів, перемог, здобутків та плідної співпраці!
У цьому році маємо призові місця на міських, обласних, Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, обласному етапі МАН, більше 100 призових місць у всеукраїнських онлайн-конкурсах.
Пишаємося своїми учнями – переможцями стажування в органах місцевого самоврядування, які були у складі черкаської делегації до міста-побратима Білефельд (Німеччина). Наша випускниця стала кращим делегатом комітету ЮНЕСКО (МООН). У галузі загальної середньої освіти отримали грант Черкаського міського голови за проєкт «Лідерський ЧЕ_БУМ_SWAP».
Пишаємось своїм срібним ЧЕМПІОНОМ ЄВРОПИ , командою ДЮРП (юні рятувальники) з суперовим почином.
Протягом року проводили благодійні ярмарки, концерти, акції, збори, чим і допомагали нашим славним ЗСУ; постійно надавали допомогу притулкам для безхатніх тварин.
Завдяки тісній співпраці з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького цілий рік мали студентів – кваліфікованих майбутніх педагогів різних спеціальностей. Співпрацюємо із Головним управлінням ДСНС України у Черкаській області, закладами загальної середньої освіти міста, музичними та спортивними школами, командами SexEd від глобальної програми UPSHIFT та UNICEF. Знаменною подією для НВК №34 стало підписання угоди про співпрацю з футбольним клубом «ЛНЗ» !
​Однією із головних подій року можна вважати відкриття Кабінетів безпеки в укритті закладу освіти, які стали важливою складовою шкільної інфраструктури.
​А щодо івентів протягом року, то не перелічити всіх! Це і традиційний вже
День без портфелів, День Європи, Велопробіг, Інтелектуальна гра: учні vs вчителі, відкриття академії CISCO, предметні тижні, квест «Викрадення директора», День рекордів НВК №34, презентація бізнес-планів для розбудови НВК №34, спортивні турніри, костюмовані та QR-код квести, загальношкільні руханки, більше 20 опитувань та інтервʼю, створених здобувачами освіти, концерти, талант-шоу, пришкільний табір, зустрічі із студентами, волонтерами, викладачами, письменниками, представниками різноманітних організацій тощо. І на завершення – Загальношкільне свято підбиття підсумків навчального року «Успіх».
А все це стало можливим завдяки підтримці міського голови Анатолій Бондаренко дякуючи Анастасія Чубіна , Bohdan Belov за надану можливість бути БЕЗПЕЧНОЮ ШКОЛОЮ НА МИТНИЦІ!!!
Окрема шана та вдячність нашим воїнам!!

Більше фото тут

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!