Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Знайомство з безпечною школою


Перше знайомство з НВК34 батьків майбутніх першокласників розпочалося з безпечного укриття. Батьки мали змогу переконатися, що діти будуть перебувати в повній безпеці під час освітнього процесу, будуть спокійні за своїх діток під час тривог впродовж навчальних днів. Директор закладу Валентина Козій познайомила батьків з закладом освіти, представила перших вчителів, які будуть класними керівниками в 1-х класах. Це Гура Наталія Миколаївна, Майстер Вікторія Володимирівна, Лут Оксана Миколаївна, Гахова Аліна Олександрівна. Перші вчителі провели збори-знайомства з батьками в теплій і дружній атмосфері.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!