Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

31.10.19 у ПМГ відбувся семінар-практикум для вчителів німецької мови на тему “Digitale Medien im Unterricht”. Активну участь прийняли вчителі іноземної мови НВК#34 Громова Т. В. і Заєць І. П. Метою семінару було дослідження застосування мобільних додатків для вивчення німецької мови у шкільному навчальному процесі. Оскільки використання смартфонів дітьми неможливо уникнути, потрібно знайти в цьому позитивні сторони і навчити дітей їх помічати. Зараз існують тисячі програм, словників, додатків за допомогою яких можна вивчати іноземну мову без проблем і з задоволенням. На семінарі вчителі навчались створювати QR коди до вправ, онлайн завдання, ігри, кросворди.

Попередня

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!