Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Зустріч з вчителями-ветеранами

Тепло і з любов’ю зустріла школа наших вчителів-ветеранів: вчителя фізичної культури Скорину Олега Васильовича, вчителя зарубіжної літератури Гончаренко Ельвіру Вікторівну, вчителя математики Рудницьку Тамару Анатоліївну. Директор НВК Валентина Козій подякувала кожному з них за невтомну працю, за те, що стояли у витоків нашого навчального закладу та запевнила в тому, що школа живе, розвивається та пам’ятає усіх, хто вчив та виховував у її стінах наших дітей.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!