Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Зустріч із військовим ЗСУ

Сьогодні годину спілкування в 5-І класі відвідав тато-війський ЗСУ Гаращенко Олег Володимирович. Олег Володимирович служив кінологом на строковій службі, з перших днів війни обороняв Київ, віднедавна тримає оборону в Кліщіївці. Запрошений він був тому, що в дітей часто виникали питанння, на які міг відповісти той, хто безпосередньо бере участь у захисті нашого спокою. Діти з цікавість слухали кожне слово, міряли і визначали вагу каски і бронижилету.

Саме головне, що подякували за те, що ми живемо на мирній території, ми не чуємо кулеметних канонад, не чуємо бомб, маємо можливість вчитися та працювати. Мир над нашими головами — це заслуга українських воїнів, це заслуга тих захисників Батьківщини, хто стоїть на сторожі нашого спокою. Завдяки ним ми можемо бути впевнені в завтрашньому дні, гуляти вулицями й парками та не боятися свисту куль. Саме вони попри холод і голод, у мороз і холоднечу, заметіль і хуртовину стоїш на сторожі нашого сну.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!