Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Зустріч із військовим ЗСУ

Сьогодні годину спілкування в 5-І класі відвідав тато-війський ЗСУ Гаращенко Олег Володимирович. Олег Володимирович служив кінологом на строковій службі, з перших днів війни обороняв Київ, віднедавна тримає оборону в Кліщіївці. Запрошений він був тому, що в дітей часто виникали питанння, на які міг відповісти той, хто безпосередньо бере участь у захисті нашого спокою. Діти з цікавість слухали кожне слово, міряли і визначали вагу каски і бронижилету.

Саме головне, що подякували за те, що ми живемо на мирній території, ми не чуємо кулеметних канонад, не чуємо бомб, маємо можливість вчитися та працювати. Мир над нашими головами — це заслуга українських воїнів, це заслуга тих захисників Батьківщини, хто стоїть на сторожі нашого спокою. Завдяки ним ми можемо бути впевнені в завтрашньому дні, гуляти вулицями й парками та не боятися свисту куль. Саме вони попри холод і голод, у мороз і холоднечу, заметіль і хуртовину стоїш на сторожі нашого сну.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!