Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Збирали гроші усією школою: з Черкас на фронт передали пікап

Пікап для мобільної групи роти вогневої підтримки розвідників передали 25 лютого з Черкас. Гроші на авто збирали усією школою №34 та з ГО “Січ”, розповіла Суспільному директорка освітнього закладу Валентина Козій.

З її слів, це перша школа з Черкас, яка придбала автівку.

“Збір коштів відбувався у співпраці з бійцями бригади регіонального управління Північ, громадською організацією “Січ” та Спілкою афганців міста Ватутіне. Спочатку ми зорганізували батьків, щоб долучитися до збору на дрон, але його закрили швидко, а охочих допомогти було багато. Тоді нам запропонували долучитися до збору грошей на автомобіль для наших захисників. За ініціативи голови Ради школи”. Читати далі у статті: https://suspilne.media/397034-zbirali-grosi-usieu-skolou-z-cerkas-na-front-peredali-pikap/?fbclid=IwAR2FVK2z7cACKtCxTPax8EOJIZBKVFLCIwgVnhO1_HR5GKWpXKik271HGL4

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!