Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Заступник директора Ігор Буркацький відзначив своє професійне свято разом з освітянянами міста

3 жовтня працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Черкас мали нагоду поєднати приємне і корисне – вони стали учасниками проєкту «Плекання резильєнтності та профілактика дистресу в освітян». Проєкт був реалізований у Табір Maximum в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. Важливою складовою проєкту стала активність за участі Регіональної координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров’я Вікторія Шепіль. Учасники обговорили нагальні питання ментального благополуччя людини у сучасних умовах та чинники, які впливають на емоційний стан кожного. Із різноманітних локацій табору «Maximum» освітянам запропонували такі, які максимально (недарма табір має таку назву) розкрили невідомі раніше якості, риси, здібності, додали неабиякого заряду енергії та віри у власні сили. В цілому участь у такому проєкті посприяла ресурсному відновленню наших колег і надихнув на пошук нових форм роботи і відпочинку.

Щиро дякуємо Черкаська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України за допомогу у організації заходу.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!