Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Засідання Батьківської ради та Ради школи

13.03.2024 року відбулося чергове засідання Батьківської ради та Ради школи, на якому було висвітлено та обговорено ряд ключових та важливих тем, а саме:

  1. Активна участь наших учнів у різних міських ініціативах: стажування в Департаменті житлово-комунального комплексу в міського голови; Модель ООН; благодійний бал, в яких наші учні гідно себе проявили та представили школу на високому рівні.
  2. Волонтерська діяльність закладу.
  3. Відкриття Класу безпеки, де наразі учні можуть отримати знання з пожежної та мінної безпеки та домедичної допомоги.
    4.Про Цифровий освітній центр від UNISEF, де учні мають змогу надолужити втрачені знання.
  4. Про утримання та потреби навчального закладу (санітарні дні в закладі освіти та укритті).
    6.План ремонтних робіт (встановлення сіток-ловушок в каналізаційній системі, про ремонти предметних кабінетів)
  5. Навчання та поведінка здобувачів освіти.Наголосили про важливість якісного освітнього процесу, правил поведінки та безпеки в навчальному закладі.
  6. Про роботу благодійного фонду «Добробут майбутнього». Обговорили питання пов’язані з фондом, його подальшого розвитку та функціонування для підтримки освітнього процесу в нашому закладі освіти.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!