Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Захід «Вишиванка єднає українців»

Кожного разу, коли одягаю український традиційний одяг, відчуваю невимовну гордість та усвідомлення, що ми є частинкою могутньої та незламної країни. Країни з унікальною культурою та сильним народом, об’єднаним спільними традиціями. Це спадщина, яку залишили нам предки і наше завдання зберегти її для майбутніх поколінь, як би жорстоко її не намагалися відібрати.

Сьогодні разом із міським головою Анатолій Бондаренко, першим заступником міського голови Сергій Тищенко, заступником міського голови Віктор Беззубенко, заступницею міського голови Марина Гаркава, директором департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov відвідали у сквері «Юність» захід «Вишиванка єднає українців», який зібрав черкасців та гостей міста разом.

Цей проєкт показав усе різноманіття та красу українських вишитих костюмів та ростових ляльок-мотанок – усі вони особливі, автентичні і мають свою історію. Адже під кожним орнаментом та візерунком закодовано ідентичність української нації та її особливість.

Вітаю всіх українців із Днем вишиванки!

Допис від заступниці міського голови https://www.facebook.com/anchubina

Більше фото тут

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!