Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Ювілей школи

Черкаський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34» відзначає 30-річний ювілей💐

1 вересня 1992 року у Черкасах офіційно відкрили навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34» (Черкаський НВК №34). Впродовж всіх цих років школа змінювалася, осучаснювалася та перетворилась на особливий заклад, де завдяки створеним умовам та висококваліфікованим фахівцям вивчилось не одне покоління черкасців. Так, за 30 років 2591 випускників здобули повну середню загальну освіту, 3725 отримали базову середню освіту, а наразі тут навчається 1056 учнів.

Сьогодні на урочистості з нагоди ювілею до закладу завітали профільна заступниця міського голови Anastasiia Chubina, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov, заступниця директора департаменту – начальниця управління освіти Надія Євчак, фахівці департаменту освіти та гуманітарної політики, а також члени асоціації керівників шкіл.

Посадовці привітали і керівництво школи, і весь педагогічний колектив, і звісно ж всіх учнів, які зараз здобувають безцінні знання в стінах закладу.

✅Так, з нагоди свята за багаторічну та сумлінну працю в галузі освіти міста, високий професіоналізм, ініціативність , відповідальність , відданість обраній справі, бездоганне виконання службових обов’язків Анастасія Сергіївна нагородила медалями «За сумлінну працю» педагогічних працівників Ляшенко Ольгу Михайлівну, Мукан Віру Павлівну та Свояк Марію Іванівну.

🖇«Від імені міського голови та виконавчого комітету дозвольте привітати весь колектив зі святом, адже саме завдяки кожному з Вас цей заклад розвивається. Ви, як педагоги повністю віддаєте себе вихованню підростаючого покоління, і незважаючи на всі труднощі та складності сьогодення, робите так, щоб наші учні отримували найкращі знання і найкраще виховання. Закладу є чим пишатись і попереду його очікує ще багато здобутків», – зазначила посадовиця.

✅Також, за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання посадових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток освіти міста та з нагоди святкування 30-річчя Богдан Олександрович вручив грамоти департаменту освіти та гуманітарної політики працівникам закладу – Ганенко Галині Михайлівні, Безкоровайній Валентині Михайлівні, Битько Юлії Анатоліївні, Вітьку Петру Миколайовичу, Гуленко Наталії Євгенівні, Дейнезі Валентині Іванівні, Ільченко Ірині Борисівні, Муховій Наталії Вікторівні, Пугач Валентині Дмитрівні, Романчук Лесі Анатоліївні, Сіренко Оксані Сергіївні, Упир Наталії Федорівні та Коваленко Марині Володимирівні.

🖇Вручаючи відзнаки, директор департаменту наголосив, що такий ювілей для школи – важливе свято, адже це результат дійсно плідної багаторічної роботи, підтвердження важливості закладу для виховання багатьох поколінь юних черкасців.

✅За багаторічну плідну творчу працю, вагомий внесок у розвиток національної освіти, культури і духовності Черкащини, за високі досягнення у вихованні підростаючого покоління, за співпрацю щодо розвитку профспілкового руху по соціальному захисту працівників галузі освіти та з нагоди 30-річного ювілею освітнього закладу голова Черкаської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Федорченко Ганна Петрівна вручила Почесні грамоти обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Козій Валентині Володимирівні, Томенко Ларисі Михайлівні, Андросовій Вікторії Олександрівні, Варламовій Наталії Анатоліївні та Подяки президії Черкаського міського комітету профспілки працівників освіти і науки України Дядюшенку Світлані Петрівні, Лут Оксані Миколаївні, Нестеренко Любові Анатоліївні та Коваленко Марині Володимирівні.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!