Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Винагорода за високі результати ЗНО – прекрасний старт для подальшого навчання у ВНЗ

Донедавна, призери олімпіад, особливо ті,хто посідав перші місця, отримували грошові винагороди у вигляді стипендій Президента України,обласної ради або міського голови. Президент Володимир Зеленський 28 січня підписав Указ про заснування стипендій для учасників ЗНО з найвищими результатами, премії для переможців учнівських олімпіад та гранти на навчання за кордоном.

Найкращі учасники зовнішнього незалежного оцінювання отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад – разову премію у 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад – 100 тис. грн.

За результатами ЗНО буде передбачено 250 стипендій для 10 учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, з кожного регіону України за умови, що дитина обирає та навчається в українському ВНЗ.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!