Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Виховуємо майбутніх дипломатів

Учні нашого НВК Гелеверя Валерія, Матвєєва Маргарита, Калабіна Анастасія, Канцер Максим, Патяка Владислав взяли участь в міському проєкті ” Модель ООН. Черкаси-2023″. Це – освітня рольова гра, де учасники мають змогу відчути себе справжніми дипломатами, відтворюючи роботу ООН із дотриманням реальних правил процедури. Гра проходила в два етапи. На першому етапі відбулися дипломатичні обговорення. 197 учнів із усіх закладів загальної середньої освіти міста представляли різні країни світу й обговорювали поточні питання, які стоять на порядку денному в ООН. Команда нашого НВК представляла делегацію Словацької республіки, працюючи в слідуючих комітетах: Матвєєва Маргарита – Права людини, Калабіна Анастасія-ЮНЕП, Канцер Максим – Спеціальні політичні питання, Патяка Владислав – Рада Безпеки, Гелеверя Валерія – Прес-центр.

Цьогорічна тематика обрана спираючись на події, які сьогодні створила рф в Україні, а саме – повоєнна відбудова міжнародного ладу, реформування системи міжнародних інституцій.

Зокрема, черкаські школярі моделювали різні ситуації і варіанти розвитку подій, такі, як:

-рф визнана країною-терористом на рівні Генасамблеї ООН і виключена з організації;

– країни ООН скликають позачергове засідання в комітетах, аби закласти засади оновленого світоустрою, який буде стійким до глобальних викликів, на кшталт імперіалістичних воєн і популістичного авторитаризму.

Після роботи в комітетах та обговорення кращі дипломати проголосили напрацьовані резолюції.

День був насиченим, робота в комітетах напруженою. Але наша команда відмінно справилася з поставленою перед ними задачею та гідно представила обрану країну – Словаччину. Пишаюся нашими учнями. Можливо, в майбутньому, хтось з них стане справжнім дипломатом.

Більше фото https://www.facebook.com/photo?fbid=1284594892128906&set=pcb.887620695677058

Попередня

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!