Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Громадською організацією «Міжнародний молодіжний рух «СКУЛ РІСАЙКЛІНГ ВОРЛД» з 6 квітня до 12 травня 2021 року буде проведений щорічний Всеукраїнський проєкт «Мішечок». У цьому проєкті наша школа бере активну участь – шиємо еко мішечки. Найактивніші учасники можуть отримати індивідуальні подарунки. А усі разом претендуємо, якщо пошиємо більше 1000 мішечків, на суперприз.

Мета проєкту: виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток екологічного волонтерського руху в Україні.

Фінальні  результати переможців в індивідуальній та колективній номінаціях проєкту будуть оголошені 12 травня 2021 року. Заклад освіти, команда, група дітей,  яка пошиє найбільшу кількість мішечків, отримає суперприз: комплект обладнання для сублімації 5 в 1 ПРОФІ (устаткування призначене для друку на футболках, подушках, пазлах, чашках, тарілках, кепках, чохлах для мобільних і багато іншого). Положення проєкту та анкета для колективних учасників за посиланням: http://surl.li/phtf.

 

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!