Янченко Анастасія та Янченко Діана, учениці 5-А класу, вибороли І місце в Чемпіонаті України з модерну, змагання з сучасних танців. Дівчата виступала в категорії Формейшн, Дебют, Діти до 11 років. Бажаємо вам таких же перемог по життю, щоб все виходило так само легко і просто, як вам б цього хотілося!
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб