Вітаємо Надію ВОРОНУ, ученицю 10-Б класу із отриманням сертифікату на отримання стипендії міського голови, Анатолія БОНДАРЕНКА, в номінації “За високі досягнення в музиці”. Надя ти МОЛОДЕЦЬ! Бажаємо не зупинятися на досягнутому. Бути гідною наставницею для своєї сестрички Олі, учениці 6-Б класу, яка також отримала сертифікат. Дівчата, так тримати!
Вакантні місця в НВК №34
2 клас – 10 осіб
4 клас – 10 осіб
6 клас – 10 осіб
7 клас – 10 осіб
9 клас – 8 осіб
11 клас – 11 осіб