Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Відкрили сучасний клас безпеки

Дбати про безпеку учнів – це обов’язок для міської влади. Вважаю, що такі класи мають бути у кожній школі, адже, враховуючи сьогоднішню ситуацію в країні, діти мають знати як діяти в екстрених ситуаціях не лише теоретично, а й практично.

Тому, в межах всеукраїнського проєкту в укритті однієї із шкіл міста відкрили сучасний клас безпеки. Його облаштували за рахунок коштів місцевого бюджету.

Клас розділений на кілька навчальних зон, які обладнані необхідним інвентарем, а саме:

  • зона домедичної допомоги,
  • зона пожежної безпеки,
  • зона мінної безпеки,
  • зона безпеки життєдіяльності,
  • зона психологічного розвантаження та ігровий осередок.

Тут учні зможуть вивчати правила пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомитися з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також навчитися надавати домедичну допомогу.

Окрім того, вчитель «Захисту України» разом із старшокласниками провели майстер-клас «Дії у надзвичайних ситуаціях», а фахівці Головного управління ДСНС України у Черкаській області підготували інформаційно-демонстраційну локацію пожежно-рятувальної техніки.

Більше фото тут

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!