Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

VI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОДЕЛЬ ООН»

4-5 листопада 2022 року відбудеться VI Всеукраїнська онлайн-конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй», у якій можуть узяти участь українські школярі. Здобувачі освіти, імітуючи роботу різних органів ООН, підготують виступи у ролі дипломатів. Дотримуючись правил і процедури, представлять інтереси різних країн, візьмуть участь в обговоренні проблем регіонів світу та запропонують шляхи їхнього вирішення.

Конференція «Модель ООН» спрямована на розвиток широкого світогляду учнів. Захід сприяє зацікавленості молоді в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищує їхню обізнаність у світових проблемах. 

На конференції працюватимуть такі комітети:

1. Економічна та соціальна рада (ЕКОСОР)

Тема: «Створення програми післявоєнної економічної допомоги для України».

2. Генеральна Асамблея (ГА)

Тема: «Реформування статуту ООН».

До конференції будуть організовані тренінги з правил та процедур ООН, на найкращих делегатів чекають призи та сертифікати від організаторів.

У цьогорічній конференції візьме участь 50 школярів із 10 шкіл України та педагоги від закладу освіти. Кожен учень представить одну країну, підготує політичну заяву, яку буде виголошено під час роботи у комітетах. Робоча мова заходу – українська, форма одягу делегатів – офіційна.

Щоб подати заявку на участь у конференції, представники закладів освіти мають сформувати команду з п’ятьох учнів 9-11 класів та заповнити анкету за посиланням. Школи-учасники будуть відібрані за мотиваційними листами учнів-претендентів. Заявки приймаються до 17 жовтня 2022 року.

Організатором конференції є благодійний фонд «Восток SОS» за підтримки естонської організації «MTU Mondo» у партнерстві з київським ЗЗСО «Скандинавська гімназія» за фінансової підтримки ESTDEV – Estonian Centre for International Development.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!