Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Вебінар “Ключові навики дітей шкільного віку у воєнні часи”

Державна служба якості освіти України запрошує усіх охочих освітян на вебінар “Ключові навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки”.

Надзвичайно актуальним зараз є формування ключових та стійких навичок у дітей щодо безпечної поведінки у час війни та після її завершення. Для цього команда #stop_sexтинг створила спеціалізовані уроки для педагогічних працівників “(Не)безпека в час війни. Уроки для учнів 1-11 класів щодо безпечної поведінки під час війни”, що будуть представлені в межах заходу.

Вебінар відбудеться 21 жовтня о 15:00 за посиланням: https://m.facebook.com/stopsextingua/

Після проведення нових уроків учні отримають:

– інформацію щодо актуальних ризиків в реальному житті (повітряні тривоги, артобстріли, ситуація, коли дитина загубилась під час евакуації чи виїзду, вибухонебезпечні предмети на вулиці, руйнування будинків чи стрілянина на вулиці);

– знання щодо оцінювання небезпечної ситуації та конкретних дій, як себе заспокоїти;

– навички щодо реагування на ризики, які можуть трапитись з ними під час прогулянки чи перебування на вулиці;

– інформацію, куди звернутися по допомогу у разі екстрених ситуацій (коли загубились, перебувають в укритті без дорослих), як діяти у випадках хімічної та/або радіаційної загрози та знатимуть як і де шукати найближче сховище у випадку загрози.

Зареєструватися на подію можна за посиланням: https://forms.gle/BctG9CYKy6Z5FixR7

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!