Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Валізка з книжками

#Валізка_з_книжками

А ви вже чули про «Валізку з книжками» ? А ви вже знаєте, що наша суперова книжкова валізка вже мандрує школами міста?

” Валізка з книжками” разом з бібліотекарями Черкаська центральна міська бібліотека для дітей відправилися у літературне турне до читайликів початкових класів Черкаський НВК №34.

Знайомство з чарівною книжковою валізкою викликало справжнє захоплення у дітей. Особливо вразив сенсорний Черв’ячок, якому усі разом придумували ім’я. Бібліотекарі ознайомили читайликів з неймовірно гарними та яскравими книжечками, провели огляд літературних новинок, намалювали пса Патрона, книжка про якого є у Валізці. Весела драйвова руханка додала позитиву та гарного настрою.

Щиро дякуємо МЗС Німеччини, Goethe-Institut Ukraine, експертам у сфері літератури за такий неоціненний подарунок для українських дітей!🇺🇦

Щиро подяка вчителям початкової школи за плідну співпрацю!❤💙

Лариса Чмут

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!