Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Валентину Володимирівну вітаємо з професійним святом — Днем директора школи!

Колектив Черкаського НВК №34 бажає нашій керівниці – сил і міцного здоров’я, правильних рішень і успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі та гарних змістовних ідей, незгасимого оптимізму і стабільного благополуччя. І, звісно, ми бажаємо найзаповітнішого та найнеобхіднішого — Перемоги України над російськими окупантами, аби наші діти не чули звуків вибухів і не боялися лунання сирен через повітряні тривоги!

Щороку 1 травня у світі традиційно відзначають День директорів шкіл. Вперше святкувати його запропонувала Джанет Деларія, членкиня Асоціації вчителів США.

Очільники закладів середньої повної освіти і самі колись були вчителями, тому у робочих відносинах із освітянами найбільше цінують і прагнуть ефективності праці та хочуть, щоб кожен учитель та учень були успішними.

Керівники шкіл задають темп усьому навчальному закладу, підтримують і направляють педагогічний колектив, дисциплінують учнів і допомагають порадами. Без директора закладу середньої освіти неможливе повноцінне функціонування школи, тому що вони одночасно обличчя закладу освіти, адміністратори та постачальники. Зі святом!

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!