Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

В НВК №34 ВІДПРАЦЮВАЛИ ДІЇ ПРИ ЗАГРОЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

26 квітня 2019 року в НВК №34 відбувся День цивільного захисту. Відпрацьовано модель поведінки при загрозі пожежі. Сили цивільного захисту закладу вчасно спрацювали. Здійснено масову евакуацію з приміщення на спортивний майданчик учнів 1-11-х класів та працівників школи у визначеному порядку за нормативний час. Проведено тематичні виховні заходи з безпеки життєдіяльності, інформаційні хвилинки, вікторини, телеуроки, виставку дозиметричних приладів та засобів індивідуального захисту. Учні презентували проекти, створювали малюнки і плакати: «Природні катаклізми», «Техногенні катастрофи», «Дії при надзвичайних ситуаціях», «Боротьба проти тероризму», “Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять” тощо. Учні 2-11-х класів випустили стіннівки. Відбулися показові виступи старшокласників із застосуванням елементів цивільного захисту та спортивні змагання серед учнів 3-4-х класів.

День цивільного захисту в навчальному закладі пройшов успішно. Проведені заходи залишили безліч вражень в учнів, позитивні емоції та напрацьовані навички.

Директор НВК №34 Дейнега В.М. підбив підсумки і висловив побажання, щоб отримані знання залишалися теорією, а в житті вихованців і працівників ніколи не траплялися надзвичайні ситуації.

Начальник штабу ЦЗ НВК №34

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!