Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Увага! Просимо підтримати петицію про перейменування вулиці Сурікова в Черкасах на вулицю Лейтенанта Мукана

Увага! Просимо підтримати петицію про перейменування вулиці Сурікова в Черкасах на вулицю Лейтенанта Мукана (натиснути тут)

Володимир Мукан – офіцер 156 обТро загинув в квітні під Бахмутом. Пропоную перейменувати вул. Сурікова у місті Черкаси на вул. Лейтенанта Мукана. Офіцера черкаського 156 окремого батальйону Тро 118 обТро, який загинув під час штурмових дій 29 квітня 2023 року.
Володимир Мукан народився 11 червня 1987 року в місті Черкаси. Із золотою медаллю закінчив Черкаську школу №34. Потім навчався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Успішний аспірант, у 27 років отримав науковий ступінь кандидата філологічних наук.
Із 2007 року Володимир працював журналістом і редактором у ЗМІ, зокрема Znaj.ua, “Газета по-українськи”, журнал “Країна”. Працював у комунікаціях та PR, зокрема у “ПЗУ Україна”. Був власником агенції комунікацій. Створив перший ютуб-канал українською мовою про автомобілі. Кілька років був співорганізатором найбільшого ретро-фестивалю в Україні “Old Car Land”.
Володимир мав активну громадянську позицію. У 2012 році брав участь у мовному Майдані, взимку 2013-2014 — у Революції гідності.
Після початку широкомасштабного вторгнення став до лав 156 окремого батальйону 118 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.
У квітні 2022 року брав участь у боях за Попасну на Луганщині. Наприкінці березня 2023 року отримав звання “молодший лейтенант” та обійняв посаду заступника командира третьої стрілецької роти із морально-психологічного забезпечення черкаської бригади Сил ТрО.
Загинув 29 квітня 2023 року у Бахмуті під час виконання бойового завдання. Звання лейтенант отримав посмертно.
У нього залишилася дружина і двоє синів.

Проголосувати можна за посиланням: http://rada.ck.ua/petitions/web/2078

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!